Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Wolf Mother (2016)

Wolf Mother (2016)

Zelda has some baggage Jun. 02, 2016 117 Min.
Vleresimi juaj 0
5.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Najarra Townsend isZelda Nigel/Wolf Mother
Zelda Nigel/Wolf Mother
Tomoko Karina isExotic Chinatown club dancer
Exotic Chinatown club dancer
Maria Olsen isMaria Abramov
Maria Abramov
Sabrina Culver isDonna Miller
Donna Miller

Pershkrimi

Një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t’i japin lamtumirën kësaj bote që tashme për ta nuk mund t’u ofrojë më shumë.

Titulli origjinal Wolf Mother
Vleresimi sipas IMDb 4 2 vota

Filma te ngjashem

Father and Guns 2 (2017)
HHhH (2017)
Filth (+18) (2013)
Exam (2009)
Drive Angry (2011)
Brawl in Cell Block 99 (2017)
An Ordinary Man (2017)
Most Beautiful Island (2017)
Spreading Darkness (+18) (2017)
The Cold Light of Day (2012)
Midnighters (2017)
Get Out (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj