what going on?
click on ad to close
Wonder Woman (2017)

Wonder Woman (2017)

Power. Grace. Wisdom. Wonder. May. 30, 2017 141 Min.
Vleresimi juaj 0
10 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Gal Gadot isWonder Woman / Diana Prince
Wonder Woman / Diana Prince
Chris Pine isSteve Trevor
Steve Trevor
Robin Wright isGeneral Antiope
General Antiope
Danny Huston isGeneral Erich Ludendorff
General Erich Ludendorff
David Thewlis isSir Patrick Morgan
Sir Patrick Morgan
Connie Nielsen isQueen Hippolyta
Queen Hippolyta
Elena Anaya isDr. Isabel Maru
Dr. Isabel Maru
Lilly Aspell isYoung Diana (8)
Young Diana (8)
Emily Carey isYoung Diana (12)
Young Diana (12)
Lucy Davis isEtta Candy
Etta Candy

Pershkrimi

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së jashtme, ajo largohet nga vendi i saj për të luftuar një luftë që do t’i japë fund të gjitha luftërave, duke zbuluar kështu fuqitë e saj të plota dhe fatin e vërtetë.

Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Wonder Woman (2017)
Titulli origjinal Wonder Woman
Vleresimi sipas IMDb 7.1 4049 vota

Filma te ngjashem

Thor: Ragnarok (2017)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Justice League (2017)
Olaf’s Frozen Adventure (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
The Dark Tower (2017)
Fullmetal Alchemist (2017)
Tomb Invader (2017)
Invisible Sister (2015)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Bright (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj