El Chapo (2017)

El Chapo (2017)

Apr. 23, 2017
Vleresimi juaj 0
9.6 49 votes

Krijuesi

Aktoret

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Nje dritare ne jeten e lordit te droges famekeq, El Chapo, qe nga fillimet e tij ne 1980s duke punuar per kartelen Guadalajara, deri tek ngritja e tij ne fuqi ne vitet ’90 dhe renia e tij ne 2016.

Titulli origjinal El Chapo
Data e fillimt Apr. 23, 2017
Data e fundit May. 28, 2017
Sezonet 1
Episodet 7
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezoni 1 Apr. 23, 2017

Filma te ngjashem

Taboo (2017)
El Chapo (2017)
Gomorrah (2014)
How to Get Away with Murder
Power (2017)
Narcos (2015)

(23) comments

 • el ganiu October 9, 2017 Reply

  a do kete sezon te dyte el chapo?????

  • bobi October 10, 2017 Reply

   po do te dale se shpejti

 • filan October 28, 2017 Reply

  PErshendetje a ka mundsi sot me fut el chapo epizotin 10 u kam duhet shummmmmm

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pershendetje, El chapo nuk ka episod te 10. Por sezoni 2 del se shpejti.

 • xh4on1 October 28, 2017 Reply

  Kur del sezoni 2????

  • bobi October 30, 2017 Reply

   Pershendetje sezoni i dyte pritet te dale nga nentori .Faleminderit

 • Mr October 30, 2017 Reply

  Kur del sezoni 2 ?

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pjeset e tjera jane ne perkthim e siper. Do te dalin se shpejti.

 • SKIZI October 30, 2017 Reply

  KUR DEL EL CHAPOOO

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pjeset e tjera jane ne perkthim e siper. Do te dalin se shpejti.

 • doni don November 7, 2017 Reply

  o Ajde ma se qe sa tu prit përktheni mo…

 • lion November 8, 2017 Reply

  mund te thoni nje date fikse kur do e hidhni sezoni 2 se tani ka dale nga netflix?

  • bobi November 8, 2017 Reply

   Eshte ne perkthim e siper vlla

 • Timi November 9, 2017 Reply

  Edhe sa do vonohen pjeset tjera ngelem tu prit

  • admin November 9, 2017 Reply

   Nuk ka dale akoma ne te gjithe boten. Sapo te dali do ta nxjerrim.

 • papilono November 30, 2017 Reply

  kur del o vllai

  • admin December 1, 2017 Reply

   Kete jave nxjerrim sezonin e dyte.

 • Martin December 4, 2017 Reply

  kur del sezoni dyt o bro ?

  • admin December 6, 2017 Reply

   Ne 15 dhjetor del sezoni dyte.

 • sine December 5, 2017 Reply

  do e nxirrni sezoni 2 apo ta shofim anglisht?

  • admin December 6, 2017 Reply

   Ne 15 dhjetor del sezoni dyte.

 • Turi December 6, 2017 Reply

  Kur do ta nxirrni filmin se Java Po Kalon, kanalet spanjolle kan shkuar te sezoni 2 episodi 9

  • admin December 6, 2017 Reply

   Sapo morem vesh qe ne 15 dhjetor del ne netflix dhe mund ta perkthejme. Serite i kemi po skemi titrat anglisht per perkthim. Faleminderit

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj