Power (2017)

Power (2017)

Jun. 07, 2014
Vleresimi juaj 0
9.7 21 votes

Krijuesi

Aktoret

Joseph Sikora isTommy Egan
Tommy Egan
Naturi Naughton isTasha St. Patrick
Tasha St. Patrick
50 Cent isKanan
Kanan
Lela Loren isAngela Valdes
Angela Valdes
Charlie Murphy isMarshal Williams
Marshal Williams
Larenz Tate isRashad Tate
Rashad Tate
Adam Huss isJosh Kantos
Josh Kantos

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

James “Ghost” St. Patrick, nje pronar klubesh i pasur qe i ka te gjitha, qe qendron me eliten Nju Jorkeze dhe aspiron shume lart, jeton nje jete te dyfishte si shperndares droge.

Titulli origjinal Power
Data e fillimt Jun. 07, 2014
Data e fundit Sep. 03, 2017
Sezonet 4
Episodet 38
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezoni 1 Jun. 07, 2014

Filma te ngjashem

Taboo (2017)
Narcos (2015)
How to Get Away with Murder
Power (2017)
Gomorrah (2014)
El Chapo (2017)
American Gods (2017)

(6) comments

 • Serena October 25, 2017 Reply

  Persh..ju lutem ku mund te gjej pjeset e tjera? Super serial

  • bobi October 26, 2017 Reply

   Pershendetje, Episodet e tjera mund ti gjeni ketu por do dalin shume shpejt sepse jane ne perkthim e siper. Faleminderit

 • Lorik October 30, 2017 Reply

  Kur dalin pjest tjera

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pjeset e tjera jane ne perkthim e siper. Do te dalin se shpejti.

 • timtao December 7, 2017 Reply

  jeni shum mrapa me serialet p.sh POWER ka adresa te tjera kan nxjerr episodin e 4 ju ala te 2

  • admin December 8, 2017 Reply

   Pershendetje , Power ka dal komplet sezoni i pare dhe sezonet e tjera jane ne perkthim e siper.

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj