2010

Easy Money (2010)
10
HD

Easy Money (2010)

Kur JV nis të merret me drogë për të përballuar jetën e tij të dyfishtë, fati i tij lidhet me dy burra të tjerë Horhe, nje i arratisur që fshihet ...
Operation: Endgame (2010)
10
HD

Operation: Endgame (2010)

Një betejë vjen në mesin e grupeve të ekipeve të spiunazhit qeveritar në një objekt nëntokësor pasi shefi i tyre është vrarë.
Jonah Hex (2010)
5.5
HD

Jonah Hex (2010)

Ushtria e SHBA-ve i bën një ofertë një njeriu me shenjë në fytyrë, në shkembim të lirisë së tij, ai duhet të vrasë një terrorist që i dogji ...
Tracker (2010)
10
HD

Tracker (2010)

Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e ...
The Social Network (2010)
10
HD

The Social Network (2010)

Në vjeshtën e vitit 2003, një student i vitit të dytë në Harvard dhe një gjeni në programim, Mark Zuckerberg, ulet në kompjutrin e tij dhe fillon ...
Dirty Girl (2010)
8.5
HD

Dirty Girl (2010)

Është viti 1987 dhe Daniela, ”vajza e keqe” e shkollës po arratiset. Me të është shoku i saj bullafiq Klarku, një pako me miell dhe ...
Jackass 3D (2010)
10
HD

Jackass 3D (2010)

Xhoni Noksvill me shokë kthehet për filmin e tretë me skena të rrezikshme dhe mos-kokëçarëse…
The Housemaid (+18) (2010)
5
HD

The Housemaid (+18) (2010)

KUJDES! FILMI KA SKENA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Afera seksuale e një njeriu të pasur me shërbëtoren e familjes ...