2012

Truth or Dare (2012)
10
HD

Truth or Dare (2012)

Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ...
Django Unchained (2012)
10
HD

Django Unchained (2012)

Me ndihmën e një gjahtari shpërblimesh gjerman, një skllav i liruar, me ngjyrë, vihet në shpëtim të gruas së tij prej pronarit brutal të ...
The Cold Light of Day (2012)
10
HD

The Cold Light of Day (2012)

Pasi familja e tij rrëmbehet gjatë një udhëtimi në Spanjë, një i ri, tregtar në Wall Street, konfrontohet me disa agjentë të Cia-s për gjetjen e ...
One for the Money (2012)
10
HD

One for the Money (2012)

Stefani Plam është pa punë dhe e sapo divorcuar. Ajo fillon punë si agjente private te kompania e kushëririt të saj dhe detyra e saj e parë është ...
The Dictator (2012)
10
HD

The Dictator (2012)

Historia heroike e një diktatori i cili rrezikon jetën e tij për të siguruar që demokracia nuk do të vijnë në vendin që ai ka krijuar me shume dashuri.
American Pie: Reunion (2012)
10
HD

American Pie: Reunion (2012)

Me shume se një dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan për një fundjave. Ata do te zbulojnë se çfarë ka ndodhur ...