2014

The Dead Lands (2014)
10
HD
The Dead Lands (2014)
Djali i një prej fiseve Maori, kërkon hakmarrje për masakrimin e familjes së tij nga fiset rivale pas thyerjes së paqes që ishte vendosur prej vitesh.
10 /4
Moms’ Night Out (2014)
10
HD
Moms’ Night Out (2014)
Për të larguar stresin, Ellison del një natë me mikeshat e saj ndërsa bashkëshortët rrinë në shtëpi të kujdesen për fëmijët.
10 /1
Born to Race: Fast Track (2014)
7.8
HD
Born to Race: Fast Track (2014)
Deni Kruger është vetëm 20 vjeçar një djalosh i pasionuar pas rrugëve të garave, pasi fiton një burse prestigjioze në akademinë e “Fast Lane Racing” Deni gjen veten në një situate kundër…
7.8 /4
How to Get Away with Murder
8.4
How to Get Away with Murder
Nje thriller seksi , me shume suspance rreth nje grupi ambicioz studentesh dhe profesoreshes brilante te drejtesise. Ata do te perfshihen ne nje ceshtje per vrasje qe do te ndryshoje universitetin dhe jetet e tyre.
8.4 /20
Killers (2014)
10
HD
Killers (2014)
Një psikopat japonez ndez aksidentalisht 'anën e errët' vrasëse të një gazetari. Ata fillojnë të ndajnë krimet e tyre nëpërmjet internet, por pasojat e këtyre krimeve do të jenë fatale.
10 /1
The Blue Room (+18) (2014)
10
HD
The Blue Room (+18) (2014)
Një burrë e një grua, të dashuruar në fshehtësi, vetëm në një dhomë. E dëshirojnë njëri-tjetrin, e duan dhe madje edhe e kafshojnë. Në muzg, nuk janë më asgjë. Të paktën burri mendonte se nuk ishin asgjë. Tani, nën hetimin e policisë dhe gjykatës, për çfarë akuzohet ai?
10 /1
The Duke of Burgundy (2014)
9.5
HD
The Duke of Burgundy (2014)
Një grua që studion fluturat e ditës dhe të natës vë në provë limitet seksuale të lidhjes së saj...
9.5 /2
Blind (+18) (2014)
7.5
HD
Blind (+18) (2014)
KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Imagjinata e një gruaje merr përmasa të mëdha pasi ajo humb shikimin.
7.5 /2
Kingsman: The Secret Service (2014)
10
HD
Kingsman: The Secret Service (2014)
Filmi tregon historinë e një organizate spiunazhi super sekrete e cila rekruton një fëmijë rruge të pakulturuar por shumë premtues, në një agjensi me një program trajnues konkurues ashtu siç del një kërcënim global nga një gjeni i ndrydhur i teknologjisë.
10 /3