2016

Rumble (2016)
10
HD

Rumble (2016)

Një luftëtar i plakur tashmë, ish kampion i MMA, detyrohet të përfshihet në qarkun ndeshjeve të jashtëligjshme për të shpëtuar të dashurën e tij ...
Birth of the Dragon (2016)
10
HD

Birth of the Dragon (2016)

Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet ’60. I ...
In the Shadow of Iris (2016)
10
HD

In the Shadow of Iris (2016)

Iris, një grua e re e një bankieri, zhduket në Paris. Një mekanik i mbytur në borxhe mund të jetë i përfshirë në këtë lidhje të cuditshme. Një ...
Wolf Mother (2016)
5.5
HD

Wolf Mother (2016)

Një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t’i japin ...
Bitcoin Heist (2016)
6.5
HD

Bitcoin Heist (2016)

Për të kapur hajdutin më të kërkuar në botë, një agjente e Interpolit mbledh një ekip me hakerat më të mirë për të planifikuar vjedhjen e fundit ...
War Dogs (2016)
8.8
HD

War Dogs (2016)

Bazuar në një histori të vërtetë, dy shokë të vjetër fëmijërie, Efrëm Diveroli dhe Dejvid Pekauz punojnë së bashku për të shitur armë të ...
Below Her Mouth (+18) (2016)
9.1
HD

Below Her Mouth (+18) (2016)

KUJDES! FILMI KA SKENA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! “Poshtë Gojës së Saj” : Një lidhje romantike dhe e ...
Mad Max: Fury Road (2016)
10
HD

Mad Max: Fury Road (2016)

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak ...
Suicide Squad (2016)
10
HD

Suicide Squad (2016)

Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-heronjt e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës.