2017

Lady Bird (2017)
7.5
HD
Lady Bird (2017)
Viti i fundit i gjimnazit një 17 vjeçare që jeton në Sakramento, Kalifornisë fillim të viteve 2000. Problemet me familjen, miqtë, shkollën dhe përpjekjet për të njohur veten dhe vendin që i takon.
7.5 /4
El Chapo (2017)
9.4
El Chapo (2017)
Nje dritare ne jeten e lordit te droges famekeq, El Chapo, qe nga fillimet e tij ne 1980s duke punuar per kartelen Guadalajara, deri tek ngritja e tij ne fuqi ne vitet '90 dhe renia e tij ne 2016.
9.4 /134
The Merciless (2017)
10
HD
The Merciless (2017)
Xhei-ho ka vendosur rregullat e tij për të burgosurit e tjerë në burg. Pasi takon një të burgosur të ri Hyon-so i cili nuk ulet përpara askujt, Xhei-ho ndjek ambicien e tij për tu bërë shefi i organizatës kriminale sapo lirohet nga burgu.
10 /1
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
10
HD
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Historia e Mark Felt i cili nën nofkën ''Informatori'' ndihmoi gazetarët Bob Uduard dhe Karl Bernstein të zbulonin skandalin e Uatergeit në vitin 1972.
10 /1
Hangman (2017)
7.5
HD
Hangman (2017)
Dy detektivë bashkë me një gazetare punojnë fort për të kapur një vrasës serial shumë misterioz i cili frymëzohet nga loja e fëmijëve Hangman (Loja me njeriun e varur).
7.5 /2
Broken Sword Hero (2017)
9.5
HD
Broken Sword Hero (2017)
Një djalosh, që arratiset nga familja qysh në fëmijëri, shndërrohet në luftëtar legjendar në dyluftimet e Muay Thai-t.
9.5 /4
Blade Runner 2049 (2017)
10
HD
Blade Runner 2049 (2017)
Zbulimi i një vrasësi replikantësh për një sekret të fshehur thellë, e bën të gjurmojë Rik Dekardin që ka 30 vite i humbur.
10 /3
Psych: The Movie (2017)
10
HD
Psych: The Movie (2017)
I gjithë grupi i vjetër bashkohet sërish në prag të festave të fundvitit, pasi një kriminel i paidentifikuar shënjestron njërin prej tyre.
10 /1
Bright (2017)
8.3
HD
Bright (2017)
Në një botë ku krijesat mistike jetojnë krah për krah me njerëzit... Një polic detyrohet të punojë me një ork për të gjetur një armë për të cilën gjithë janë të gatshëm për të vrarë.
8.3 /3
Justice League (2017)
6.1
HD
Justice League (2017)
"I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins, për t'u përballur me një armik edhe më të rrezikshëm."
6.1 /7