2018

Rampage (2018)
8.7
HD

Rampage (2018)

Kur tre kafshë të ndryshme infektohen me një patogjen të rrezikshëm, një primatolog dhe një gjenetist bashkohen që t’i ndalojnë të ...
Blockers (2018)
7.2
HD

Blockers (2018)

Tre prindër përpiqen të ndalojnë vajzat e tyre nga humbja e virgjërisë në mbrëmjen e maturës.
Traffik (2018)
8.5
HD

Traffik (2018)

Një çift largohet nga qyteti për një fundjavë romantike dhe shkojnë në male, por aty hasin një bandë motoristësh. Tani të vetëm në male, Brea dhe ...
Ideal Home (2018)
6
HD

Ideal Home (2018)

Nga një jetë e mbushur me festa dhe alkool, u perballen me rritjen e një fëmije 10 vjeçar që mbetet në derën e tyre pasi i ati, i biri i ...
Midnight Sun (2018)
9.4
HD

Midnight Sun (2018)

Një vajzë 17-vjeçare vuan nga një sëmundje që e pengon të dalë jashtë në dritën e diellit. Por njohja me Çarlin, djaloshin simpatik, do t’i ...
I Feel Pretty (2018)
6.8
HD

I Feel Pretty (2018)

“Ndihem e Bukur”: Një femër e pasigurt përmendet pas një rrëzimi duke menduar se është gruaja më e bukur dhe e aftë në botë. ...
Super Troopers 2 (2018)
8
HD

Super Troopers 2 (2018)

Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në ...
Tomb Raider (2018)
8.8
HD KAMER

Tomb Raider (2018)

PS: Sapo te dalin titrat anglisht dhe kualitet HD, do e sjellim me titra shqip!! Lara Croft, vajza e ashpër dhe e pavarur e një aventurieri të ...
Annihilation (2018)
7.1
HD

Annihilation (2018)

Një biologe bën një marrëveshje të shkojë në ekspeditë në një vend të rrezikshëm, ku ligjet e natyrës tashmë nuk aplikohen më, për të zbuluar një ...