Aksion

Resident Evil: Vendetta (2017)
10
HD
Resident Evil: Vendetta (2017)
Kris Redfilld së bashku me ndihmën e Rebekës dhe Leonit, do të mundohet të ndalojë një trafikant armësh të mos përhapë një virus vdekjeprurës në Nju Jork.
10 /3
Extraordinary Mission (2017)
10
HD
Extraordinary Mission (2017)
Një oficer policie përpiqet të shkatërrojë një organizatë droge duke u infiltruar nga brenda.
10 /2
Bushwick (2017)
9.5
HD
Bushwick (2017)
Kur një forcë ushtarake nga Teksasi pushton lagjen e tyre në Bruklin, 20 vjeçarja Lusi dhe veterani i luftës Stupe duhet të mbështeten tek njëri-tjetri për t'ia dalë të mbijetojnë dhe të shkojnë në pikën e evakuimit.
9.5 /2
Blade of the Immortal (2017)
10
HD
Blade of the Immortal (2017)
Manxhi një samurai shumë i aftë, dënohet me mallkimin e përjetësisë pas një beteje legjendare. I ndjekur nga vrasja brutale e motrës, Manxhi e kupton se vetëm lufta ndaj të keqes mund t'ia pastronte shpirtin. Ai premton të ndihmojë një vajzë të vogël për tu hakmarrë ndaj personave që i vranë prindërit.
10 /1
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
10
HD
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë për të identifikuar kërcënimin dhe të ruajnë jo vetëm Alfën, por të gjithë universin...
10 /1
The Villainess (2017)
10
HD
The Villainess (2017)
Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes.
10 /3
Django Unchained (2012)
10
HD
Django Unchained (2012)
Me ndihmën e një gjahtari shpërblimesh gjerman, një skllav i liruar, me ngjyrë, vihet në shpëtim të gruas së tij prej pronarit brutal të plantacioneve në Misisipi.
10 /2
Wolf Warrior 2 (2017)
10
HD
Wolf Warrior 2 (2017)
Kur mercenarët sadistë shënjestrojnë civilët, Leng Feng detyrohet t'i kthehet detyrës së tij, në mënyrë që të shpëtojë jetët e kërcënuara të tyre.
10 /1
All About the Money (2017)
10
HD
All About the Money (2017)
Dy shokë "pa fat" binden nga një i tretë për të shkuar me pushime. Vetëm pasi kanë zbritur në vendin e tretë të botës e kuptojnë që janë gati të kapin një nga kriminelet më të kërkuar të USA.
10 /2
Rumble (2016)
10
HD
Rumble (2016)
Një luftëtar i plakur tashmë, ish kampion i MMA, detyrohet të përfshihet në qarkun ndeshjeve të jashtëligjshme për të shpëtuar të dashurën e tij që rrëmbehet nga kreu i një karteli meksikan...
10 /3