Aksion

Transformers: The Last Knight (2017)
10
HD
Transformers: The Last Knight (2017)
Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të shpëtuar Tokën ndodhet i groposur thellë nën dhe bashkë me historinë e Transformuesve në Tokë...
10 /2
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
8.2
HD
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.
8.2 /9
Narcos (2015)
9
Narcos (2015)
Historite e verteta te kartelave te droges famekeqe te Kolumbise.
9 /14
Now You See Me 2 (2016)
6.4
HD
Now You See Me 2 (2016)
Katër Kalorësit rishfaqen dhe rekrutohen me forcë nga një gjeni teknologjie për të realizuar grabitjen e tyre më të pamundur deri më tani.
6.4 /5
Crows Zero (2007)
10
HD
Crows Zero (2007)
Një student i sapo transferuar përpiqet të komandojë në shkollën më të dhunshme në vend, studentët e të cilës luftojnë me njeri-tjetrin për pushtetin...
10 /2
Baywatch (2017)
10
HD
Baywatch (2017)
Roja i përkushtuar i bregdetit, Miç Bukanon do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit.
10 /2
All Eyez on Me (2017)
10
HD
All Eyez on Me (2017)
All Eyez on Me (Gjithë Sytë mbi Mua) është një film biografik mbi jeten e Tupak Shakur, aktorit, raperit, poetit dhe aktivistit për të drejtat e njerëzve me ngjyrë.
10 /4
The Hitman’s Bodyguard (2017)
10
HD
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Bodigardi me i mire ne bote merr nje klient te ri, nje vrases me pagese duhet te deshmoje tek Gjykata e Jurise Internacionale. Ata duhet ti lene ndryshimet menjeane dhe te punojne bashke per te shkuar ne gjygj ne kohe.
10 /4
Power (2017)
9.5
Power (2017)
James "Ghost" St. Patrick, nje pronar klubesh i pasur qe i ka te gjitha, qe qendron me eliten Nju Jorkeze dhe aspiron shume lart, jeton nje jete te dyfishte si shperndares droge.
9.5 /29