Aksion

Bitcoin Heist (2016)
10
HD
Bitcoin Heist (2016)
Për të kapur hajdutin më të kërkuar në botë, një agjente e Interpolit mbledh një ekip me hakerat më të mirë për të planifikuar vjedhjen e fundit të kripto-monedhës.
10 /1
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
9.7
HD
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të ketë shumë të pakënaqur dhe të inatosur, duke përfshirë edhe luftuesin e krimeve milioner, Brus Uejn...
9.7 /3
Logan (2017)
10
HD
Logan (2017)
Në të ardhmen e afërt, Logani i plakur kujdeset për Profesor-X i cili është i sëmurë rëndë diku në kufirin Meksikan. Tentativa e Loganit për tu fshehur nga bota ndryshon kur vjen një mutante e re e cila ndiqet nga forca të errëta.
10 /1
I Am Legend (2007)
10
HD
I Am Legend (2007)
Pasi një virus shkatërroi qytetërimin dhe pjesën tjetër i ktheu ne monstra, i vetmi i mbijetuar në Nju Jork mundohet dëshpërimisht të gjejë një kurë!
10 /1
Mad Max: Fury Road (2016)
10
HD
Mad Max: Fury Road (2016)
Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.
10 /2
Suicide Squad (2016)
10
HD
Suicide Squad (2016)
Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-heronjt e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës.
10 /3
Ant-Man (2015)
10
HD
Ant-Man (2015)
Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brëndshëm dhe të ndihmojë dr.Hank PYM për të realizuar një plan për të shpëtuar botën.
10 /2
Deadpool (2016)
10
HD
Deadpool (2016)
Një ish-operativ i Forcave Speciale, i kthyer në mercenar, i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues që e lë atë me fuqi shëruese intensive, duke adoptuar një personalitet të dytë, si Dedpull.
10 /1
Boyka: Undisputed 4 (2016)
8.8
HD
Boyka: Undisputed 4 (2016)
Në serinë e katërt, Bojka ka si qëllim të arrijë në ligat më të mëdha të dyluftimit, por një vdekje aksidentale e kundërshtarit të tij vë në dyshim të ardhmen e tij..
8.8 /11
Ride Along 2 (2016)
10
HD
Ride Along 2 (2016)
Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge në Majemi.
10 /2