Drame

The Mountain Between Us (2017)
7.8
HD
The Mountain Between Us (2017)
Të bllokuar pas një aksidenti tragjik avioni, dy të huaj duhet të mbijetojnë në kushte ekstreme në një mal me dëborë...
7.8 /4
A Wish for Christmas (2016)
9.8
HD
A Wish for Christmas (2016)
Sara Tomas është tipi i femrës që preferon të qëndrojë jashtë vëmendjes në punë, por kur ideja e saj e madhe për iniciativën e Krishtlindjeve vidhet, ajo i shpreh një dëshirë Babagjyshit që më në fund të ketë kurajë të ngrihet për veten e saj. Babagjyshi ia plotëson dëshirën, por vetëm për 48 orë. Teksa minutat kalojnë, Sara duhet të ...
9.8 /4
Killers (2014)
10
HD
Killers (2014)
Një psikopat japonez ndez aksidentalisht 'anën e errët' vrasëse të një gazetari. Ata fillojnë të ndajnë krimet e tyre nëpërmjet internet, por pasojat e këtyre krimeve do të jenë fatale.
10 /1
Stronger (2017)
10
HD
Stronger (2017)
Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë simbol botëror i shpresës pasi i mbijetoi shpërthimeve në maratonën e Bostonit në 2013.
10 /2
Home Again (2017)
10
HD
Home Again (2017)
Nëna e re, e sapodivorcuar, Alisë Kinei, vendos të kthehet në Los Anxhelos me dy vajzat e saj. Duke festuar ditëlindjen e 40-ë, njihet me tre djem që bëjnë filma dhe kanë nevojë për një shtëpi. Tani, jeta e saj merr kthesë tjetër.
10 /1
Love Beats Rhymes (2017)
10
HD
Love Beats Rhymes (2017)
Kur rreperja Koko (Azealia Banks) pranohet në një klasë poezie, ajo mendon se rimat e saj do t'i bëjnë përshtypje profesorit Dikson. Por e ai e sfidon Kokon që të gjejë kuptimin e vërtetë në rimat e saj, duke e çuar në një shteg zbulimi në klubet e rapit dhe sfidat e poezive, ku dhe gjen dashurinë e vërtetë...
10 /1
On Wings of Eagles (2017)
10
HD
On Wings of Eagles (2017)
Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta...
10 /1
November Criminals (2017)
10
HD
November Criminals (2017)
Një adoleshent vendos të hetojë vetë për një vrasje në Uashington...
10 /1
Spreading Darkness (+18) (2017)
7.5
HD
Spreading Darkness (+18) (2017)
Një drejtor i korruptuar bëhet gjithnjë e më shumë paranojak. Ai po ndiqet nga viktimat e tij të mëparshme dhe një psikiatër i cili i shpërblen pacientët e tij me çorape rozë.
7.5 /2
Detroit (2017)
10
HD
Detroit (2017)
Dramë e bazuar në fakte të ndodhura gjatë trazirave të Detroitit në vitin 1967 në të cilat një grup policësh jo të ndershëm iu përgjigjën një ankese me ndëshkim nga mendja e tyre dhe jo me drejtësi.
10 /1