Drame

Gangster Land (2017)
10
HD
Gangster Land (2017)
Historia e mafiozëve më të famshëm të Amerikës dhe rritja e tyre në pushtet. Ngritja e Al Kapones përmes syve të dorës së tij të djathtë, Xhek MkGurnit, një boksier i aftë, që joshet në mafien italiane pas vrasjes së njerkut së tij.
10 /3
The Foreigner (2017)
9.3
HD
The Foreigner (2017)
Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike, e kaluara e të cilëve mund të fshehë identitetet e vrasësve...
9.3 /3
Viking (2016)
10
HD
Viking (2016)
Rusi, fundi i shekullit të 10-të. Pas vdekjes së të atit, princi i ri, Vladimiri i Novgorodit, detyrohet të mërgojë larg shtëpisë së tij, nëpër Detin e Ngrirë.
10 /1
Crown Heights (2017)
10
HD
Crown Heights (2017)
E bazuar në një histori të vërtetë. Kur Kolin Uorner dënohet padrejtësisht për një vrasje që s’e ka kryer, miku I tij, Karl King, përpiqet me çdo gjë që ka në dorë, për t’i provuar pafajësinë.
10 /2
Good Time (2017)
10
HD
Good Time (2017)
Pasi një vjedhje shkon keq, një hajdut bankash shpenzon të gjithë natën duke penguar dërgesën e vëllait të tij që vuan nga sëmundje psikologjike në burgun e Rajker's Ajland.
10 /1
Patti Cake$ (2017)
10
HD
Patti Cake$ (2017)
Pati Kejk përqëndrohet në jetën e reperes amatore Patricia Dombrouski, që gjithashtu njihet si Kila P. apo Pati Kejk, e cila po lufton për një çështje të pazakonte për lavdi në qytetin e saj të shtypur në Nju Xhersi.
10 /1
An Ordinary Man (2017)
10
HD
An Ordinary Man (2017)
Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet.
10 /1
Blade of the Immortal (2017)
10
HD
Blade of the Immortal (2017)
Manxhi një samurai shumë i aftë, dënohet me mallkimin e përjetësisë pas një beteje legjendare. I ndjekur nga vrasja brutale e motrës, Manxhi e kupton se vetëm lufta ndaj të keqes mund t'ia pastronte shpirtin. Ai premton të ndihmojë një vajzë të vogël për tu hakmarrë ndaj personave që i vranë prindërit.
10 /1
Most Beautiful Island (2017)
10
HD
Most Beautiful Island (2017)
Portreti i vështirësive që duhet të kalojë për mbijetesë një emigrante pa dokumente. Ajo gjendet nga një e kaluar torturuese tek një lojë e rrezikshme.
10 /1
The Villainess (2017)
10
HD
The Villainess (2017)
Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes.
10 /2