Komedi

How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
10
HD
How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
Benxhamin Beri është drejtor ekzekutiv marketingu, që i pëlqen shumë femrat. Për të marrë në dorë një fushatë të rëndësishme vë bast se mund ta bëjë këdo të dashurohet pas tij. Endi Enderson,një gazetare që duhet të shkruajë një artikull të quajtur: "Si të humbasësh një burrë në dhjetë ditë". Takohen në një lokal pak pasi është venë basti, si ...
10 /1
The Climb (2017)
10
HD
The Climb (2017)
Semi niset për të ngjitur majën me të larte të botes, Everestin qe të jete i denje ne sytë e Nadias, dashurisë se tij të fëmijërisë. Me çfarë do të përballet ai ne ketë udhëtim dhe a do arrije ta fitoje Nadian?
10 /1
Lapland Odyssey 2 (2017)
8.5
HD
Lapland Odyssey 2 (2017)
Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet vazhdimisht. Ndërkohë Inaria po shijon një mbrëmje te këndshme larg shtëpisë.
8.5 /2
Johnny English (2003)
10
HD
Johnny English (2003)
Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.
10 /2
Downsizing (2017)
10
HD
Downsizing (2017)
Një satirë shoqërore në të cilën një njeri kupton se do të kishte një jetë më të mirë nëse do të zvogëlohej, duke u bërë pesë centimetra i gjatë, duke e lejuar atë të jetojë jetën midis pasurisë dhe shkëlqimit.
10 /1
Cop and a Half: New Recruit (2017)
10
HD
Cop and a Half: New Recruit (2017)
Një fëmijë me zhvillim të parakohshëm dhe një oficer policie bashkojnë forcat për të kapur një kriminel të fuqishëm.
10 /1
Paddington 2 (2017)
10
HD
Paddington 2 (2017)
Ariu Pedington jeton ne Londer ne nje familje shume te lumtur dhe ka shoke shume njerez. Por, jo te gjithe jane aq te drejte e zemermire si ai. Pedington do perballet me shume aventura qe e bejne te takoje njerez te rinj.
10 /1
Final Portrait (2017)
10
HD
Final Portrait (2017)
Një shkrimtar i ri pranon të pozojë për mikun e tij, një piktor të famshëm në krijimin e një portreti. A e prekin konfliktet në punë shoqërinë e tyre?
10 /1
Moms’ Night Out (2014)
10
HD
Moms’ Night Out (2014)
Për të larguar stresin, Ellison del një natë me mikeshat e saj ndërsa bashkëshortët rrinë në shtëpi të kujdesen për fëmijët.
10 /1
Ferdinand (2017)
9.1
HD
Ferdinand (2017)
Pasi Ferdinandi, një dem me zemër të madhe, shihet gabimisht si një bishë të rrezikshme, ai kapet dhe largohet nga shtëpia e tij. I vendosur për t'u kthyer në shtëpi, ai grumbullon një skuadër kafshësh jo të zakonshme për një aventurë legjendare..
9.1 /10