Komedi

Olaf’s Frozen Adventure (2017)
10
HD
Olaf’s Frozen Adventure (2017)
Aventura e ngrirë e Olfit vijën përsëri duke kërkuar traditat e familjes së ti, për festat e fund vitit.
10 /2
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
10
HD
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
Ditët e shenjta kanë ardhur përsëri, vetëm se pak më shumë dru dhe më pak të shenjta. Pasi ishin larguar prej vitesh, Haroldi dhe Kumari ribashkohen kur një pemë speciale Krishtlindjesh aksidentalisht digjet. Në vend që t’i thotë të vërtetën vjehërrit të tij, Haroldi bëhet gati të ndyjë duart ndërsa ai dhe Kumari nisen në një aventurë të hatashme festash ...
10 /1
Kingsman: The Golden Circle (2017)
10
HD
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.
10 /2
Logan Lucky (2017)
10
HD
Logan Lucky (2017)
Dy vëllezër përpiqen të kryejnë një vjedhje gjatë garave me makina Nascar.
10 /2
The Hippopotamus (2017)
10
HD
The Hippopotamus (2017)
Poeti Ted Uolles ftohet nga miqtë e tij në një vilë për të hetuar disa ngjarje të mistershme.
10 /1
Goon: Last of the Enforcers (2017)
10
HD
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Pas një dëmtimi të rëndë lojtari i hokejit Dag Glat detyrohet të heqë dorë nga karriera e tij si lojtar dhe të gjejë një punë të zakonshme, por jeta e zakonshme nuk është për të dhe pas thirrjes së ish-ekipit të tij ai niset të ri-zbulojë lavdinë e dikurshme.
10 /1
Rise of the Footsoldier 3 (2017)
10
HD
Rise of the Footsoldier 3 (2017)
Një gangster i pamëshirshëm bie në burg, sepse tradhëtohet. I vendosur, ai përgatitet për ditën e daljes, hakmarrjen ndaj armiqve dhe rifitimin e pasurisë.
10 /1
All About the Money (2017)
10
HD
All About the Money (2017)
Dy shokë "pa fat" binden nga një i tretë për të shkuar me pushime. Vetëm pasi kanë zbritur në vendin e tretë të botës e kuptojnë që janë gati të kapin një nga kriminelet më të kërkuar të USA.
10 /2
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
10
HD
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
Surly dhe shokët e tij duhet të ndalojnë kryetarin e bashkisë që të mos shkatërrojë shtëpitë e tyre për rrugën e një parku zbavitës jofunksional.
10 /2
Filth (+18) (2013)
10
HD
Filth (+18) (2013)
Një polic bipolar, fanatik dhe narkoman ndryshon rrugën e tij, gjatë sezonit festiv, në një përpjekje për të siguruar ngritjen në detyrë me qëllim për të fituar përsëri gruan dhe vajzën e tij.
10 /1