Komedi

Thor: Ragnarok (2017)
8.6
KAMER
Thor: Ragnarok (2017)
I burgosur, i madherishmi Thor e gjen veten ne nje ndeshje gladiatoresh me Hulk-un, aleatin e tij te meparshem. Thor duhet te luftoje per mbijetese dhe ne nje gare me kohen per te mposhtur Hela-n duke e ndaluar per te shkaterruar Asgardin.
8.6 /16
A Bad Idea Gone Wrong (2017)
10
HD
A Bad Idea Gone Wrong (2017)
Dy grabitës formojnë një lidhje të veçantë me shërbyesen e një shtëpie, pasi hyjnë me forcë dhe ngelen brenda. Një film, ku nuk mungojnë situatat e humorit…
10 /1
F*&% the Prom (2017)
8.8
HD
F*&% the Prom (2017)
Medi dhe Kol ishin shokë të pandarë deri kur filloi gjimnazi dhe Medi u bë vajza më popullore e kampusit. Kur Medi e gjen veten të vetme dhe zemërthyer, lidhet sërish me Kolin dhe dyshja i vë qëllim vetes të shkatërrojë natën më të bukur të gjimnazistëve: mbrëmjen e maturës.
8.8 /4
Home Again (2017)
9.5
HD
Home Again (2017)
Nëna e re, e sapodivorcuar, Alisë Kinei, vendos të kthehet në Los Anxhelos me dy vajzat e saj. Duke festuar ditëlindjen e 40-ë, njihet me tre djem që bëjnë filma dhe kanë nevojë për një shtëpi. Tani, jeta e saj merr kthesë tjetër.
9.5 /2
Olaf’s Frozen Adventure (2017)
10
HD
Olaf’s Frozen Adventure (2017)
Aventura e ngrirë e Olfit vijën përsëri duke kërkuar traditat e familjes së ti, për festat e fund vitit.
10 /2
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
10
HD
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
Ditët e shenjta kanë ardhur përsëri, vetëm se pak më shumë dru dhe më pak të shenjta. Pasi ishin larguar prej vitesh, Haroldi dhe Kumari ribashkohen kur një pemë speciale Krishtlindjesh aksidentalisht digjet. Në vend që t’i thotë të vërtetën vjehërrit të tij, Haroldi bëhet gati të ndyjë duart ndërsa ai dhe Kumari nisen në një aventurë të hatashme festash ...
10 /1
Kingsman: The Golden Circle (2017)
10
HD
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.
10 /2
Logan Lucky (2017)
10
HD
Logan Lucky (2017)
Dy vëllezër përpiqen të kryejnë një vjedhje gjatë garave me makina Nascar.
10 /2
The Hippopotamus (2017)
10
HD
The Hippopotamus (2017)
Poeti Ted Uolles ftohet nga miqtë e tij në një vilë për të hetuar disa ngjarje të mistershme.
10 /1
Goon: Last of the Enforcers (2017)
10
HD
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Pas një dëmtimi të rëndë lojtari i hokejit Dag Glat detyrohet të heqë dorë nga karriera e tij si lojtar dhe të gjejë një punë të zakonshme, por jeta e zakonshme nuk është për të dhe pas thirrjes së ish-ekipit të tij ai niset të ri-zbulojë lavdinë e dikurshme.
10 /1