Komedi

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
8.5
HD
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit seksuale, ashtu siç e lejon koha. Wei Yangsheng takon Tie Yuxiang dhe marrin vendimin të martohen. Pas martesës së tyre, historia merr rrugë të reja duke shkaktuar dhimbje por ...
8.5 /4
Cars 3
7
HD

Cars 3

2017
Cars 3
Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t'i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina më e mirë e garave në botë!
7 /3
All Nighter (2017)
10
HD
All Nighter (2017)
Një baba i varur pas punës kërkon vajzën e tij të zhdukur me ish të dashurin e saj.
10 /1
Hindi Medium (2017)
10
HD
Hindi Medium (2017)
Një çift nga Chandni Chowk aspirojnë t'i japin vajzës së tyre edukimin më të mirë që të jetë pjesë dhe të pranohet nga elita e Nju Delhit...
10 /2
Little Evil (2017)
10
HD
Little Evil (2017)
Geri, i cili sapo është martuar me Samantën, gruan e ëndrrave të tij, zbulon se djali i saj gjashtë vjeçar mund të jetë Antikrishti.
10 /1
The Layover (2017)
10
HD
The Layover (2017)
Dy shoqe të ngushta, Meg dhe Kejt vendosin të ndërmarrin një udhëtim pushimesh për tu larguar nga streset e tyre të përditshme. Pasi avioni i tyre bën një devijim ato e gjejnë veten në Shën Luis, duke u zënë se cila do ta bënte për vete djalin që njohën në avion!
10 /2
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
8.2
HD
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.
8.2 /9
Killing Hasselhoff (2017)
10
HD
Killing Hasselhoff (2017)
Një pronar klubi nate i ndodhur në vështirësi, përdor mënyra të dëshpëruara për të paguar një mbledhës kredish.
10 /1
Now You See Me 2 (2016)
6.4
HD
Now You See Me 2 (2016)
Katër Kalorësit rishfaqen dhe rekrutohen me forcë nga një gjeni teknologjie për të realizuar grabitjen e tyre më të pamundur deri më tani.
6.4 /5
Jackass 3D (2010)
10
HD
Jackass 3D (2010)
Xhoni Noksvill me shokë kthehet për filmin e tretë me skena të rrezikshme dhe mos-kokëçarëse...
10 /1