Komedi

Fun Mom Dinner (2017)
10
HD
Fun Mom Dinner (2017)
Katër mama, që çojnë fëmijët ë të njëjtën shkollë, vendosin të dalin për një darkë të padëmshme "darka gallatë e mamave".
10 /2
Baywatch (2017)
10
HD
Baywatch (2017)
Roja i përkushtuar i bregdetit, Miç Bukanon do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit.
10 /2
The Hitman’s Bodyguard (2017)
10
HD
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Bodigardi me i mire ne bote merr nje klient te ri, nje vrases me pagese duhet te deshmoje tek Gjykata e Jurise Internacionale. Ata duhet ti lene ndryshimet menjeane dhe te punojne bashke per te shkuar ne gjygj ne kohe.
10 /4
Despicable Me 3 (2017)
7.7
HD
Despicable Me 3 (2017)
Gru dhe gruaja e tij Lucy duhet te ndalojne yllin e viteve 80 Balthazar Bratt qe te pushtoje boten.
7.7 /7
How to Be a Latin Lover (2017)
10
HD
How to Be a Latin Lover (2017)
Gjetja e tij e hedhur pas 25 vjet martese, një burrë që bëri një karrierë të joshjes së grave të pasura më të vjetra, duhet të lëvizë me motrën e tij të huaj, ku ai fillon të mësojë vlerën e familjes.
10 /1
The Wolf of Wall Street (2013)
10
HD
The Wolf of Wall Street (2013)
Seks. Para. Pushtet. Drogë. Nën drejtimin e regjisorit legjendar Martin Scorsese dhe interpretimin e shkëlqyer të Leonardo DiCaprio, vjen historia e vërtetë dhe skandaloze e Jordan Belfort, njeriu që nga këmbimi i stoqeve të vogla, u kthye në një supermilioner të pamoralshëm. Në fundin e viteve 1980, ai krijoi një perandori ku korrupsioni ishte mbret dhe më shumë nuk mjaftonte ...
10 /2
War Dogs (2016)
10
HD
War Dogs (2016)
Bazuar në një histori të vërtetë, dy shokë të vjetër fëmijërie, Efrëm Diveroli dhe Dejvid Pekauz punojnë së bashku për të shitur armë të konfiskuara nga policia për ushtrinë e SHBA. Në momentin që një nga marrëveshjet më fitimprurëse del në treg ata synojnë që të fitojnë e të marrin 300 milionë dollarët. Po ajo që ndodh me këtë marrëveshje ...
10 /4
The Dictator (2012)
10
HD
The Dictator (2012)
Historia heroike e një diktatori i cili rrezikon jetën e tij për të siguruar që demokracia nuk do të vijnë në vendin që ai ka krijuar me shume dashuri.
10 /2
American Pie: Reunion (2012)
10
HD
American Pie: Reunion (2012)
Me shume se një dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan për një fundjave. Ata do te zbulojnë se çfarë ka ndodhur me jetët e njeri tjetrit gjate gjithë kësaj kohe.
10 /1
American Pie: Beta House (2007)
9.7
HD
American Pie: Beta House (2007)
Eriku dhe Kozi fillojnë kolegjin dhe futen në vëllazërinë Beta Beta House, me në krye legjendarin Dajt Stifler. Por do krijohet kaosi pasi një vëllazëri të fiksuarish duan t'i ndalojnë të festojnë...
9.7 /3