Krim

Wheelman (2017)
10
HD

Wheelman (2017)

Një shofer pas vjedhjes së një banke kupton se e kanë mashtruar dhe i vihet pas tradhtarit.
The Blue Room (+18) (2014)
10
HD

The Blue Room (+18) (2014)

Një burrë e një grua, të dashuruar në fshehtësi, vetëm në një dhomë. E dëshirojnë njëri-tjetrin, e duan dhe madje edhe e kafshojnë. Në muzg, nuk ...
Brawl in Cell Block 99 (2017)
10
HD

Brawl in Cell Block 99 (2017)

Një ish-boksier i kthyer në shpërndarës droge përfundon në një fushë betejë burgu kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq.
Green Street Hooligans 2 (2009)
10
HD

Green Street Hooligans 2 (2009)

Pas kulmit të “Green Street Hooligans”, disa pjesëtarë të Uest Ham dhe Milluollit përfundojnë në burg. GSE shpejt zbulon mizorinë e ...
Wolf Mother (2016)
5.5
HD

Wolf Mother (2016)

Një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t’i japin ...
Rape Me (+18) (2000)
6.5
HD

Rape Me (+18) (2000)

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! “Më Përdhuno” : Dy vajza të margjinalizuara nga ...
One for the Money (2012)
10
HD

One for the Money (2012)

Stefani Plam është pa punë dhe e sapo divorcuar. Ajo fillon punë si agjente private te kompania e kushëririt të saj dhe detyra e saj e parë është ...
Kingsman: The Secret Service (2014)
10
HD

Kingsman: The Secret Service (2014)

Filmi tregon historinë e një organizate spiunazhi super sekrete e cila rekruton një fëmijë rruge të pakulturuar por shumë premtues, në një ...
Narcos (2015)
8.9

Narcos (2015)

Historite e verteta te kartelave te droges famekeqe te Kolumbise.