Filma

300
Truth or Dare (2012)
9
HD

Truth or Dare (2012)

Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ...
Riddick (2013)
7.8
HD

Riddick (2013)

I lënë për vdekje në një planet të djegur nga dielli, Riddick e gjen veten për t’u përballur kundër një race të huaj grabitqare. Me ...
Rampage (2018)
8.7
HD

Rampage (2018)

Kur tre kafshë të ndryshme infektohen me një patogjen të rrezikshëm, një primatolog dhe një gjenetist bashkohen që t’i ndalojnë të ...
Blockers (2018)
7.2
HD

Blockers (2018)

Tre prindër përpiqen të ndalojnë vajzat e tyre nga humbja e virgjërisë në mbrëmjen e maturës.
Traffik (2018)
8.5
HD

Traffik (2018)

Një çift largohet nga qyteti për një fundjavë romantike dhe shkojnë në male, por aty hasin një bandë motoristësh. Tani të vetëm në male, Brea dhe ...
Ideal Home (2018)
6
HD

Ideal Home (2018)

Nga një jetë e mbushur me festa dhe alkool, u perballen me rritjen e një fëmije 10 vjeçar që mbetet në derën e tyre pasi i ati, i biri i ...
Midnight Sun (2018)
9.1
HD

Midnight Sun (2018)

Një vajzë 17-vjeçare vuan nga një sëmundje që e pengon të dalë jashtë në dritën e diellit. Por njohja me Çarlin, djaloshin simpatik, do t’i ...
I Feel Pretty (2018)
6.8
HD

I Feel Pretty (2018)

“Ndihem e Bukur”: Një femër e pasigurt përmendet pas një rrëzimi duke menduar se është gruaja më e bukur dhe e aftë në botë. ...
Super Troopers 2 (2018)
8
HD

Super Troopers 2 (2018)

Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në ...