what going on?
click on ad to close
Bleeding Steel (2017)

Bleeding Steel (2017)

Dec. 22, 2017
Vleresimi juaj 8
8.6 23 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Një agjent i forcave speciale është caktuar për të mbrojtur një shkencëtar dhe krijimin e tij nga një bandë e ligë.

Bleeding Steel (2017)
Bleeding Steel (2017)
loading...
Titulli origjinal Bleeding Steel
Vleresimi sipas IMDb 6.1 13 vota

Filma te ngjashem

It (2017)
Drive Angry (2011)
Bluebeard (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
The Merciless (2017)
The Housemaid (+18) (2010)
Born to Race: Fast Track (2014)
Brawl in Cell Block 99 (2017)
Resident Evil: Vendetta (2017)
Ride Along 2 (2016)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
The Prestige (2006)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj