what going on?
click on ad to close
The Death of Stalin (2017)

The Death of Stalin (2017)

In the Kremlin, no one can hear you scheme Oct. 20, 2017 106 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Steve Buscemi isNikita Khrushchev
Nikita Khrushchev
Simon Russell Beale isLavrentiy Beria
Lavrentiy Beria
Jeffrey Tambor isGeorgy Malenkov
Georgy Malenkov
Paddy Considine isComrade Andryev
Comrade Andryev
Rupert Friend isVasily Stalin
Vasily Stalin
Jason Isaacs isGeneral Georgy Zhukov
General Georgy Zhukov
Michael Palin isVyacheslav Molotov
Vyacheslav Molotov
Andrea Riseborough isSvetlana Stalin
Svetlana Stalin
Olga Kurylenko isMaria Yudina
Maria Yudina
Paul Whitehouse isAnastas Mikoyan
Anastas Mikoyan

Pershkrimi

Filmi tregon ditët e fundit të diktatorit sovjetik dhe përshkruan kaosin e regjimit pas vdekjes së tij.

The Death of Stalin (2017)
The Death of Stalin (2017)
The Death of Stalin (2017)
The Death of Stalin (2017)
The Death of Stalin (2017)
The Death of Stalin (2017)
loading...
Titulli origjinal The Death of Stalin
Vleresimi sipas IMDb 7.6 80 vota

Filma te ngjashem

Ride Along 2 (2016)
The Hippopotamus (2017)
War Dogs (2016)
Where’s The Money? (2017)
Dirty Girl (2010)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Cop and a Half: New Recruit (2017)
Father and Guns 2 (2017)
Mr. Roosevelt (2017)
The Sitter (2011)
The Babysitter (+18) (2017)
The Layover (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj