what going on?
click on ad to close
Ferdinand (2017)

Ferdinand (2017)

Built To Fight. Born To Love Dec. 09, 2017 107 Min.
Vleresimi juaj 0
9.5 18 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

John Cena isFerdinand (voice)
Ferdinand (voice)
Kate McKinnon isLupe (voice)
Lupe (voice)
Anthony Anderson isBones (voice)
Bones (voice)
Bobby Cannavale isValiente / Valiente'
Valiente / Valiente'
David Tennant isAngus (voice)
Angus (voice)
Peyton Manning isGuapo (voice)
Guapo (voice)
Gina Rodriguez isUna (voice)
Una (voice)
Daveed Diggs isDos (voice)
Dos (voice)
Gabriel Iglesias isCuatro (voice)
Cuatro (voice)
Miguel Ángel Silvestre isEl Primero (voice)
El Primero (voice)

Pershkrimi

Pasi Ferdinandi, një dem me zemër të madhe, shihet gabimisht si një bishë të rrezikshme, ai kapet dhe largohet nga shtëpia e tij. I vendosur për t’u kthyer në shtëpi, ai grumbullon një skuadër kafshësh jo të zakonshme për një aventurë legjendare..

Ferdinand (2017)
Ferdinand (2017)
Ferdinand (2017)
Ferdinand (2017)
loading...
Titulli origjinal Ferdinand
Vleresimi sipas IMDb 6.8 371 vota

Filma te ngjashem

Killing Gunther (2017)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
The Layover (2017)
Big Bear (2017)
Transformers: The Last Knight (2017)
Tomb Invader (2017)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Super Troopers 2 (2018)
The Meyerowitz Stories (2017)
Crash Pad (2017)
Midnight Runners (2017)
F*&% the Prom (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj