what going on?
click on ad to close
Four Brothers (2005)

Four Brothers (2005)

They came home to bury mom... and her killer Aug. 11, 2005 109 Min.
Vleresimi juaj 0
9 7 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Mark Wahlberg isBobby Mercer
Bobby Mercer
Tyrese Gibson isAngel Mercer
Angel Mercer
André Benjamin isJeremiah "
Jeremiah "
Garrett Hedlund isJack Mercer
Jack Mercer
Josh Charles isDetective Fowler
Detective Fowler
Fionnula Flanagan isEvelyn Mercer
Evelyn Mercer
Chiwetel Ejiofor isVictor Sweet
Victor Sweet
Taraji P. Henson isCamille Mercer
Camille Mercer

Pershkrimi

Pasi nëna që i kishte adoptuar vritet në grabitjen e një ushqimoreje, vëllezërit Merser, gjaknxehte Bobi, i mprehti Ejnxhëll, biznesmeni familjar Xheremaja, dhe fansi i rokut Xhek ribashkohen për ta marrë çështjen e vdekjes së saj në duart e tyre. Sapo gjejnë vrasësin, kuptojnë menjëherë që mënyra e tyre e vjetër se si i bëjnë punët ka pasoja të reja. Në këtë aksion-dramë nga regjizori i shumë duartrokitur John Singleton dhe producenti Lorenzo di Boneventura, katër vëllezër bashkohen për të zbuluar që i lidh diçka më e fortë se gjaku.

Four Brothers (2005)
Four Brothers (2005)
Four Brothers (2005)
Four Brothers (2005)
Four Brothers (2005)
Four Brothers (2005)
loading...
Titulli origjinal Four Brothers
Vleresimi sipas IMDb 6.6 741 vota

Filma te ngjashem

Kickboxer: Retaliation (2018)
Midnight Sun (2018)
The Only Living Boy in New York (2017)
A Wish for Christmas (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Rape Me (+18) (2000)
Ride Along 2 (2016)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Downsizing (2017)
Father and Guns 2 (2017)
The Battleship Island (2017)
Most Beautiful Island (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj