what going on?
click on ad to close
Hindi Medium (2017)

Hindi Medium (2017)

May. 18, 2017 132 Min.
Vleresimi juaj 0
7.8 4 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Një çift nga Chandni Chowk aspirojnë t’i japin vajzës së tyre edukimin më të mirë që të jetë pjesë dhe të pranohet nga elita e Nju Delhit…

Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
Hindi Medium (2017)
loading...
Titulli origjinal Hindi Medium
Vleresimi sipas IMDb 7.3 18 vota

Filma te ngjashem

I Feel Pretty (2018)
The Commuter (2018)
Green Street Hooligans 2 (2009)
Midnight Runners (2017)
Pottersville (2017)
Final Portrait (2017)
The Invention of Lying (2009)
Pitch Perfect 3 (2017)
A Wish for Christmas (2016)
Sliver (+18) (1993)
Invisible Sister (2015)
Columbus (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj