what going on?
click on ad to close
I Feel Pretty (2018)

I Feel Pretty (2018)

Change everything Without changing anything. Apr. 19, 2018 CN. US. 111 Min.
Vleresimi juaj 8
6.8 8 votes

Trajleri i filmit

Director

Abby Kohn
Director

Aktoret

Pershkrimi

“Ndihem e Bukur”: Një femër e pasigurt përmendet pas një rrëzimi duke menduar se është gruaja më e bukur dhe e aftë në botë. Konfidenca e fituar bën që ajo të jetojë pa frikë, por ç’do të ndodhë kur ajo të kuptojë se pamja fizike e saj s’ka ndryshuar?

I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
I Feel Pretty (2018)
loading...
Titulli origjinal I Feel Pretty
Vleresimi sipas IMDb 6.3 181 vota

Filma te ngjashem

Killing Gunther (2017)
Hindi Medium (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Dirty Girl (2010)
The House (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
The Babysitter (+18) (2017)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Cars 3
Kingsman: The Secret Service (2014)
Boo 2 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj