what going on?
click on ad to close
Ideal Home (2018)

Ideal Home (2018)

There's no recipe for a perfect family. Jun. 21, 2018 GB. US. 91 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Nga një jetë e mbushur me festa dhe alkool, u perballen me rritjen e një fëmije 10 vjeçar që mbetet në derën e tyre pasi i ati, i biri i Erasmusit përfundon në burg për shitje droge…

Ideal Home (2018)
Ideal Home (2018)
Ideal Home (2018)
Ideal Home (2018)
loading...
Titulli origjinal Ideal Home
Vleresimi sipas IMDb 6.3 11 vota

Filma te ngjashem

The Shape of Water (2017)
The Climb (2017)
Most Beautiful Island (2017)
All About the Money (2017)
The Death of Stalin (2017)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
A Gentleman (2017)
The Villainess (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
I Feel Pretty (2018)
American Pie: Beta House (2007)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj