what going on?
click on ad to close
Ideal Home (2018)

Ideal Home (2018)

There's no recipe for a perfect family. Jun. 21, 2018 GB. US. 91 Min.
Vleresimi juaj 0
8 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Nga një jetë e mbushur me festa dhe alkool, u perballen me rritjen e një fëmije 10 vjeçar që mbetet në derën e tyre pasi i ati, i biri i Erasmusit përfundon në burg për shitje droge…

Ideal Home (2018)
Ideal Home (2018)
Ideal Home (2018)
Ideal Home (2018)
loading...
Titulli origjinal Ideal Home
Vleresimi sipas IMDb 6.3 11 vota

Filma te ngjashem

Blind (2017)
5 Days of War (2011)
Lapland Odyssey 2 (2017)
The Sitter (2011)
Showgirls (+18) (1995)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Cars 3
Step Sisters (2018)
All About Anna (+18) (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Despicable Me 3 (2017)
Acts of Vengeance (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj