what going on?
click on ad to close
Johnny English (2003)

Johnny English (2003)

He knows no fear, he knows no danger, he knows nothing. Apr. 06, 2003 88 Min.
Vleresimi juaj 0
9.7 6 votes

Trajleri i filmit

Director

Peter Howitt
Director

Aktoret

Rowan Atkinson isJohnny English
Johnny English
John Malkovich isPascal Sauvage
Pascal Sauvage
Natalie Imbruglia isLorna Campbell
Lorna Campbell
Tasha de Vasconcelos isCountess Alexandra - Exotic Woman
Countess Alexandra - Exotic Woman
Greg Wise isAgent One
Agent One
Douglas McFerran isCarlos Vendetta
Carlos Vendetta
Steve Nicolson isDieter Klein
Dieter Klein
Terence Harvey isOfficial at Funeral
Official at Funeral
Kevin McNally isPrime Minister
Prime Minister

Pershkrimi

Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.

Johnny English (2003)
Johnny English (2003)
Johnny English (2003)
Johnny English (2003)
loading...
Titulli origjinal Johnny English
Vleresimi sipas IMDb 6 1063 vota

Filma te ngjashem

Crows Zero II (2009)
A Bad Moms Christmas (2017)
All About the Money (2017)
Ingrid Goes West (2017)
I Feel Pretty (2018)
Extraordinary Mission (2017)
The Mountain Between Us (2017)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
Dirty Girl (2010)
Battle of the Drones (2018)
Annihilation (2018)
A Bad Idea Gone Wrong (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj