what going on?
click on ad to close
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

The park is gone Jun. 06, 2018 US. 128 Min.
Vleresimi juaj 0
8.6 12 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Chris Pratt isOwen Grady
Owen Grady
Bryce Dallas Howard isClaire Dearing
Claire Dearing
Isabella Sermon isMaisie Lockwood
Maisie Lockwood
Rafe Spall isEli Mills
Eli Mills
James Cromwell isSir Benjamin Lockwood
Sir Benjamin Lockwood
Justice Smith isFranklin Webb
Franklin Webb
Daniella Pineda isDr. Zia Rodriguez
Dr. Zia Rodriguez
Ted Levine isKen Wheatley
Ken Wheatley
Toby Jones isGunnar Eversol
Gunnar Eversol

Pershkrimi

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen e tyre.

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
loading...
Titulli origjinal Jurassic World: Fallen Kingdom
Vleresimi sipas IMDb 6.6 1761 vota

Filma te ngjashem

6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
Rumble (2016)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Zombies (2017)
The Prestige (2006)
Star Wars: The Last Jedi (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Broken Sword Hero (2017)
Drive Angry (2011)
Tomb Invader (2017)
Singularity (2017)
The Villainess (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj