what going on?
click on ad to close
Lapland Odyssey 2 (2017)

Lapland Odyssey 2 (2017)

A couple of new variables Sep. 30, 2015 87 Min.
Vleresimi juaj 0
8.5 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Timo Lavikainen isRäihänen
Räihänen
Miia Nuutila isMarjukka
Marjukka
Kari Ketonen isPikku-Mikko
Pikku-Mikko
Kari Hietalahti isKittilän runkkari 2
Kittilän runkkari 2

Pershkrimi

Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet vazhdimisht. Ndërkohë Inaria po shijon një mbrëmje te këndshme larg shtëpisë.

Lapland Odyssey 2 (2017)
Titulli origjinal Napapiirin sankarit 2
Vleresimi sipas IMDb 6.9 8 vota

Filma te ngjashem

Boo 2 (2017)
The Square (2017)
One for the Money (2012)
The House (2017)
Filth (+18) (2013)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
The Babysitter (+18) (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Paddington 2 (2017)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
F*&% the Prom (2017)
Knocked Up (2007)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj