what going on?
click on ad to close
Lapland Odyssey 2 (2017)

Lapland Odyssey 2 (2017)

A couple of new variables Sep. 30, 2015 87 Min.
Vleresimi juaj 0
9 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Timo Lavikainen isRäihänen
Räihänen
Miia Nuutila isMarjukka
Marjukka
Kari Ketonen isPikku-Mikko
Pikku-Mikko
Kari Hietalahti isKittilän runkkari 2
Kittilän runkkari 2

Pershkrimi

Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet vazhdimisht. Ndërkohë Inaria po shijon një mbrëmje te këndshme larg shtëpisë.

Lapland Odyssey 2 (2017)
loading...
Titulli origjinal Napapiirin sankarit 2
Vleresimi sipas IMDb 6.9 8 vota

Filma te ngjashem

How to Be a Latin Lover (2017)
Now You See Me 2 (2016)
Invisible Sister (2015)
The Green Hornet (2011)
Killing Hasselhoff (2017)
Killing Gunther (2017)
Blockers (2018)
The Dictator (2012)
Moms’ Night Out (2014)
Thor: Ragnarok (2017)
A Bad Moms Christmas (2017)
Where’s The Money? (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj