what going on?
click on ad to close
Paddington 2 (2017)

Paddington 2 (2017)

It takes a bear to catch a thief Nov. 10, 2017 103 Min.
Vleresimi juaj 0
10 7 votes

Trajleri i filmit

Director

Paul King
Director

Aktoret

Hugh Bonneville isHenry Brown
Henry Brown
Sally Hawkins isMary Brown
Mary Brown
Brendan Gleeson isKnuckles McGinty
Knuckles McGinty
Julie Walters isMrs. Bird
Mrs. Bird
Jim Broadbent isSamuel Gruber
Samuel Gruber
Peter Capaldi isMr. Curry
Mr. Curry
Hugh Grant isPhoenix Buchanan
Phoenix Buchanan
Ben Whishaw isPaddington Brown (voice)
Paddington Brown (voice)
Samuel Joslin isJonathan Brown
Jonathan Brown

Pershkrimi

Ariu Pedington jeton ne Londer ne nje familje shume te lumtur dhe ka shoke shume njerez. Por, jo te gjithe jane aq te drejte e zemermire si ai. Pedington do perballet me shume aventura qe e bejne te takoje njerez te rinj.

Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
Paddington 2 (2017)
loading...
Titulli origjinal Paddington 2
Vleresimi sipas IMDb 7.9 198 vota

Filma te ngjashem

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
The Dictator (2012)
Kingsman: The Secret Service (2014)
A Bad Idea Gone Wrong (2017)
Jackass 3D (2010)
Spider-Man: Homecoming (2017)
American Made (2017)
Annihilation (2018)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Mr. Roosevelt (2017)
The Hippopotamus (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj