what going on?
click on ad to close
Porto (+18) (2016)

Porto (+18) (2016)

Sep. 14, 2017 75 Min.
Vleresimi juaj 0
7.8 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Gabe Klinger
Director

Aktoret

Lucie Lucas isMati Vargnier
Mati Vargnier
Anton Yelchin isJake Kleeman
Jake Kleeman
Paulo Calatré isJoão Monteiro Oliveira
João Monteiro Oliveira

Pershkrimi

Xhejk dhe Mati janë dy të huaj në Porto që kanë përjetuar një lidhje delikate. Momentet e përjetuara nga ata mbeten një mister, teksa ata rijetojnë natën e tyre më të bukur duke u përballur me pasojat e kohës.

Porto (+18) (2016)
Porto (+18) (2016)
Porto (+18) (2016)
Porto (+18) (2016)
Porto (+18) (2016)
Porto (+18) (2016)
Porto (+18) (2016)
Titulli origjinal Porto
Vleresimi sipas IMDb 6.6 7 vota

Filma te ngjashem

The Merciless (2017)
The Voyeur (+18) (1994)
Casino (1995)
Green Street Hooligans 2 (2009)
5 Days of War (2011)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
The Social Network (2010)
Blade of the Immortal (2017)
Jonah Hex (2010)
I Am Legend (2007)
Monamour (+18) (2006)
Spreading Darkness (+18) (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj