what going on?
click on ad to close
Rampage (2018)

Rampage (2018)

Big meets bigger Apr. 12, 2018 US. 107 Min.
Vleresimi juaj 0
8.7 25 votes

Trajleri i filmit

Director

Brad Peyton
Director

Aktoret

Dwayne Johnson isDavis Okoye
Davis Okoye
Naomie Harris isDr. Kate Caldwell
Dr. Kate Caldwell
Malin Åkerman isClaire Wyden
Claire Wyden
Jeffrey Dean Morgan isAgent Russell
Agent Russell
Jake Lacy isBrett Wyden
Brett Wyden
Marley Shelton isDr. Kerry Atkins
Dr. Kerry Atkins
Demetrius Grosse isColonel Blake
Colonel Blake

Pershkrimi

Kur tre kafshë të ndryshme infektohen me një patogjen të rrezikshëm, një primatolog dhe një gjenetist bashkohen që t’i ndalojnë të shkatërrojnë qytetin e Çikagos.

Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
Rampage (2018)
loading...
Titulli origjinal Rampage
Vleresimi sipas IMDb 6.1 1472 vota

Filma te ngjashem

The Dark Tower (2017)
Django Unchained (2012)
Thor: Ragnarok (2017)
Beyond Skyline (2017)
Killing Gunther (2017)
Now You See Me 2 (2016)
Broken Sword Hero (2017)
The Shape of Water (2017)
5 Days of War (2011)
Bitcoin Heist (2016)
The Untamed (+18) (2016)
Tracker (2010)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj