what going on?
click on ad to close
Resident Evil: Vendetta (2017)

Resident Evil: Vendetta (2017)

May. 27, 2017 97 Min.
Vleresimi juaj 0
10 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Kevin Dorman isChris Redfield (voice)
Chris Redfield (voice)
Matthew Mercer isLeon S. Kennedy (voice)
Leon S. Kennedy (voice)
Erin Cahill isRebecca Chambers (voice) / Rebecca Chambers (motion capture)
Rebecca Chambers (voice) / Rebecca Chambers (motion capture)
John DeMita isGlenn Arias (voice)
Glenn Arias (voice)
Fred Tatasciore isDiego Gomez (voice)
Diego Gomez (voice)
Cristina Vee isMaria Gomez (voice)
Maria Gomez (voice)
Arif S. Kinchen isD.C. (voice)
D.C. (voice)
Kari Wahlgren isNadia (voice)
Nadia (voice)
Arnie Pantoja isDamian (voice)
Damian (voice)
Alexander Polinsky isPatricio (voice)
Patricio (voice)

Pershkrimi

Kris Redfilld së bashku me ndihmën e Rebekës dhe Leonit, do të mundohet të ndalojë një trafikant armësh të mos përhapë një virus vdekjeprurës në Nju Jork.

Resident Evil: Vendetta (2017)
Resident Evil: Vendetta (2017)
Resident Evil: Vendetta (2017)
Resident Evil: Vendetta (2017)
Resident Evil: Vendetta (2017)
Resident Evil: Vendetta (2017)
loading...
Titulli origjinal バイオハザード ヴェンデッタ
Vleresimi sipas IMDb 6.6 173 vota

Filma te ngjashem

Bushwick (2017)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Defective (2017)
Doctor Strange (2016)
Dunkirk (2017)
Reset (2017)
Mayhem
Kingsman: The Secret Service (2014)
The Merciless (2017)
Wanted (2008)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj