what going on?
click on ad to close
Super Troopers 2 (2018)

Super Troopers 2 (2018)

The mustache rides. Again. Apr. 20, 2018 100 Min.
Vleresimi juaj 4
8 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Kevin Heffernan isRodney Farva
Rodney Farva
Steve Lemme isMacIntyre '
MacIntyre '
Paul Soter isCarl Foster
Carl Foster
Lynda Carter isGovernor Jessman
Governor Jessman
Rob Lowe isGuy Le Franc
Guy Le Franc
Brian Cox isCaptain O'
Captain O'

Pershkrimi

Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në zonën e kontestuar.

Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
Super Troopers 2 (2018)
loading...
Titulli origjinal Super Troopers 2
Vleresimi sipas IMDb 6.4 60 vota

Filma te ngjashem

The Invention of Lying (2009)
The Hippopotamus (2017)
The Foreigner (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Jigsaw (2017)
The Meyerowitz Stories (2017)
Super Troopers (2001)
Thank You for Smoking (2005)
Truth or Dare (2012)
American Pie 5 – The Naked Mile (2017)
Suburbicon (2017)
I Love You, Daddy (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj