what going on?
click on ad to close
Super Troopers (2001)

Super Troopers (2001)

Altered State Police Jan. 18, 2001 US. 100 Min.
Vleresimi juaj 9
9.6 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Brian Cox isCaptain O'
Captain O'
Lynda Carter isGovernor Jessman
Governor Jessman
Joey Kern isCollege Boy 2
College Boy 2
Geoffrey Arend isCollege Boy 3
College Boy 3

Pershkrimi

Pesë policë të shtetit të Vermontit, shakaxhinj energjikë me një dëshirë të paparë për t’i djallosur gjërat, përpiqen të shpëtojnë punën e tyre dhe ia kalojnë policisë së shtetit duke zgjidhur një çështje.

Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)
Super Troopers (2001)
loading...
Titulli origjinal Super Troopers
Vleresimi sipas IMDb 6.7 478 vota

Filma te ngjashem

Cop and a Half: New Recruit (2017)
Crash Pad (2017)
I Remember You (2017)
The Meyerowitz Stories (2017)
Truth or Dare (2012)
Permission (2017)
Madame (2017)
Extraordinary Mission (2017)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
Permanent (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj