what going on?
click on ad to close
The Climb (2017)

The Climb (2017)

Jan. 25, 2017 103 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Ahmed Sylla isSamy Diakhate
Samy Diakhate
Denis Mpunga isCelestin Diakhate
Celestin Diakhate
Maïmouna Gueye isEvelyne Diakhate
Evelyne Diakhate
Fadila Belkebla isHouria (la mère de Nadia)
Houria (la mère de Nadia)
Umesh Tamang isJohnny (le Sherpa)
Johnny (le Sherpa)

Pershkrimi

Semi niset për të ngjitur majën me të larte të botes, Everestin qe të jete i denje ne sytë e Nadias, dashurisë se tij të fëmijërisë. Me çfarë do të përballet ai ne ketë udhëtim dhe a do arrije ta fitoje Nadian?

The Climb (2017)
The Climb (2017)
The Climb (2017)
The Climb (2017)
The Climb (2017)
Titulli origjinal L'Ascension
Vleresimi sipas IMDb 6.8 247 vota

Filma te ngjashem

Cop and a Half: New Recruit (2017)
Little Evil (2017)
The Dictator (2012)
Deadpool (2016)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Porto (+18) (2016)
Jackass 3D (2010)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
F*&% the Prom (2017)
How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
All Nighter (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj