what going on?
click on ad to close
The Lullaby (2018)

The Lullaby (2018)

Oct. 27, 2017 86 Min.
Vleresimi juaj 0
6.6 7 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Reine Swart isChloe van Heerden
Chloe van Heerden
Thandi Puren isRuby van Heerden
Ruby van Heerden
Brandon Auret isDr. Timothy Reed
Dr. Timothy Reed

Pershkrimi

Kloe rikthehet në shtëpi pas lindjes së djalit të saj të parë. Edhe pse kishte tërë dashurinë e nënës së saj Kloi 19-vjeçare nuk po e përballonte dot idenë dhe lodhjen e të qenit nënë. Mendimet e saj filluan të bëheshin më të dhunshme me kalimin e kohës dhe për këtë arsye shkon të këshillohet me psikologun e familjes. Megjithatë as Dr.Reed nuk qe në gjendje të shmangte ngjarjet e dhunshme në jetën Kloit.

The Lullaby (2018)
The Lullaby (2018)
loading...
Titulli origjinal The Lullaby
Vleresimi sipas IMDb 6 2 vota

Filma te ngjashem

The Vault (2017)
Beyond Skyline (2017)
Raw (2016)
Zombies (2017)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
Ryde (2017)
Truth or Dare (2012)
Mayhem
Cult of Chucky (2017)
Dismissed (2017)
It (2017)
Little Evil (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj