what going on?
click on ad to close
The Square (2017)

The Square (2017)

Aug. 25, 2017 142 Min.
Vleresimi juaj 0
6.9 8 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Drejtues i një muzeu prestigjoz në Stokolm gjendet në telashe të mëdha personale dhe profesionale ndërkohë që mundohet të hapë një ekspozitë tabu.

The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
The Square (2017)
loading...
Titulli origjinal The Square
Vleresimi sipas IMDb 7.1 138 vota

Filma te ngjashem

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
The Climb (2017)
Dirty Girl (2010)
Gangster Land (2017)
Home Again (2017)
Final Portrait (2017)
Krahet e lirise (1994)
The Mountain Between Us (2017)
Boo 2 (2017)
Felon (2008)
Psych: The Movie (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj