what going on?
click on ad to close
Tomb Raider (2018)

Tomb Raider (2018)

Her legend begins. Mar. 14, 2018 118 Min.
Vleresimi juaj 10
8.8 44 votes

Trajleri i filmit

Director

Roar Uthaug
Director

Aktoret

Pershkrimi

PS: Sapo te dalin titrat anglisht dhe kualitet HD, do e sjellim me titra shqip!! Lara Croft, vajza e ashpër dhe e pavarur e një aventurieri të humbur duhet të testojë veten përtej limiteve të saj kur e gjen veten në ishullin ku është zhdukur i ati.

Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
Tomb Raider (2018)
loading...
Titulli origjinal Tomb Raider
Vleresimi sipas IMDb 6.2 230 vota

Filma te ngjashem

Wolf Warrior 2 (2017)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Unnatural (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Defective (2017)
Spider-Man: Homecoming (2017)
Ride Along 2 (2016)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
Zombies (2017)
Viking (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj