what going on?
click on ad to close
Traffik (2018)

Traffik (2018)

Refuse To Be A Victim Apr. 20, 2018 US. 96 Min.
Vleresimi juaj 9
8.2 29 votes

Trajleri i filmit

Director

Deon Taylor
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një çift largohet nga qyteti për një fundjavë romantike dhe shkojnë në male, por aty hasin një bandë motoristësh. Tani të vetëm në male, Brea dhe Johni duhet të mbrohen kundër bandës së keqe, e cila nuk do të ndalet në asgjë për të mbrojtur sekretet që ka.

Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
loading...
Titulli origjinal Traffik
Vleresimi sipas IMDb 6.5 31 vota

Filma te ngjashem

Hangman (2017)
Looking Glass (2018)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
Enemy (2013)
Project Eden: Vol. I (2017)
Unnatural (2016)
Aftermath (2017)
Defective (2017)
Bleeding Steel (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Riddick (2013)
Midnighters (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj