what going on?
click on ad to close
Traffik (2018)

Traffik (2018)

Refuse To Be A Victim Apr. 20, 2018 US. 96 Min.
Vleresimi juaj 10
8.5 37 votes

Trajleri i filmit

Director

Deon Taylor
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një çift largohet nga qyteti për një fundjavë romantike dhe shkojnë në male, por aty hasin një bandë motoristësh. Tani të vetëm në male, Brea dhe Johni duhet të mbrohen kundër bandës së keqe, e cila nuk do të ndalet në asgjë për të mbrojtur sekretet që ka.

Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
Traffik (2018)
loading...
Titulli origjinal Traffik
Vleresimi sipas IMDb 6.5 31 vota

Filma te ngjashem

Truth or Dare (2012)
Good Time (2017)
Anonymous (2011)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Sliver (+18) (1993)
Little Evil (2017)
Boo 2 (2017)
The Cold Light of Day (2012)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Cult of Chucky (2017)
An Ordinary Man (2017)
Valley of Bones (2017)

(1) comment

  • driki January 11, 2019 Reply

    Suksese me faqen

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj