what going on?
click on ad to close
Truth or Dare (2012)

Truth or Dare (2012)

Truth or Die Aug. 05, 2012 GB. 95 Min.
Vleresimi juaj 10
9 9 votes

Trajleri i filmit

Director

Robert Heath
Director

Aktoret

Pershkrimi

Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ta kaluar fundjavën. Ata takojne një person që dëshiron të hakmerret ndaj tyre për shkak të vdekjes e vëllait të tij.

Truth or Dare (2012)
Truth or Dare (2012)
loading...
Titulli origjinal Truth or Dare
Vleresimi sipas IMDb 5.7 155 vota

Filma te ngjashem

Psych: The Movie (2017)
I Remember You (2017)
The Blue Room (+18) (2014)
Bleeding Steel (2017)
Sliver (+18) (1993)
Boo 2 (2017)
We Need to Talk About Kevin (2011)
November Criminals (2017)
The Commuter (2018)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
Bluebeard (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj