Seriale

11
Power (2017)
8.7

Power (2017)

James “Ghost” St. Patrick, nje pronar klubesh i pasur qe i ka te gjitha, qe qendron me eliten Nju Jorkeze dhe aspiron shume lart, ...
El Chapo (2017)
8.9

El Chapo (2017)

Nje dritare ne jeten e lordit te droges famekeq, El Chapo, qe nga fillimet e tij ne 1980s duke punuar per kartelen Guadalajara, deri tek ngritja ...
How to Get Away with Murder
7.8

How to Get Away with Murder

Nje thriller seksi , me shume suspance rreth nje grupi ambicioz studentesh dhe profesoreshes brilante te drejtesise. Ata do te perfshihen ne nje ...
The End of the F***ing World (2017)
7.3

The End of the F***ing World (2017)

James eshte 17 vjec dhe eshte i sigurte qe eshte psikopat. Alyssa, gjithashtu 17, eshte vajza e re qe nuk eshte asnjehere ne humor. Dyshja krijon ...
Taboo (2017)
8.8

Taboo (2017)

Aventurieri James Keziah Delaney rikthehet ne Londer nga Africa ne vitin 1814 bashke me 14 diamante per te kerkuar hakmarrje per babain e tij te ...