El Chapo (2017)

El Chapo (2017)

Apr. 23, 2017
Vleresimi juaj 4
8.9 367 votes

Krijuesi

Aktoret

Trajleri i filmit

Pershkrimi

Nje dritare ne jeten e lordit te droges famekeq, El Chapo, qe nga fillimet e tij ne 1980s duke punuar per kartelen Guadalajara, deri tek ngritja e tij ne fuqi ne vitet ’90 dhe renia e tij ne 2016.

El Chapo (2017)
El Chapo (2017)
El Chapo (2017)
El Chapo (2017)
loading...
Titulli origjinal El Chapo
First air date Apr. 23, 2017
Data e fundit May. 28, 2017
Sezonet 1
Episodet 7
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezoni 1 Apr. 23, 2017
10
2 Sezoni 2 Dec. 15, 2017
10

Filma te ngjashem

Narcos (2015)
Game of Thrones (2011)
The End of the F***ing World (2017)
Power (2017)
Gomorrah (2014)
How to Get Away with Murder
Taboo (2017)

(50) comments

 • el ganiu October 9, 2017 Reply

  a do kete sezon te dyte el chapo?????

  • bobi October 10, 2017 Reply

   po do te dale se shpejti

 • filan October 28, 2017 Reply

  PErshendetje a ka mundsi sot me fut el chapo epizotin 10 u kam duhet shummmmmm

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pershendetje, El chapo nuk ka episod te 10. Por sezoni 2 del se shpejti.

 • xh4on1 October 28, 2017 Reply

  Kur del sezoni 2????

  • bobi October 30, 2017 Reply

   Pershendetje sezoni i dyte pritet te dale nga nentori .Faleminderit

 • Mr October 30, 2017 Reply

  Kur del sezoni 2 ?

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pjeset e tjera jane ne perkthim e siper. Do te dalin se shpejti.

 • SKIZI October 30, 2017 Reply

  KUR DEL EL CHAPOOO

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pjeset e tjera jane ne perkthim e siper. Do te dalin se shpejti.

 • doni don November 7, 2017 Reply

  o Ajde ma se qe sa tu prit përktheni mo…

 • lion November 8, 2017 Reply

  mund te thoni nje date fikse kur do e hidhni sezoni 2 se tani ka dale nga netflix?

  • bobi November 8, 2017 Reply

   Eshte ne perkthim e siper vlla

 • Timi November 9, 2017 Reply

  Edhe sa do vonohen pjeset tjera ngelem tu prit

  • admin November 9, 2017 Reply

   Nuk ka dale akoma ne te gjithe boten. Sapo te dali do ta nxjerrim.

 • papilono November 30, 2017 Reply

  kur del o vllai

  • admin December 1, 2017 Reply

   Kete jave nxjerrim sezonin e dyte.

 • Martin December 4, 2017 Reply

  kur del sezoni dyt o bro ?

  • admin December 6, 2017 Reply

   Ne 15 dhjetor del sezoni dyte.

 • sine December 5, 2017 Reply

  do e nxirrni sezoni 2 apo ta shofim anglisht?

  • admin December 6, 2017 Reply

   Ne 15 dhjetor del sezoni dyte.

 • Turi December 6, 2017 Reply

  Kur do ta nxirrni filmin se Java Po Kalon, kanalet spanjolle kan shkuar te sezoni 2 episodi 9

  • admin December 6, 2017 Reply

   Sapo morem vesh qe ne 15 dhjetor del ne netflix dhe mund ta perkthejme. Serite i kemi po skemi titrat anglisht per perkthim. Faleminderit

 • Arjan December 17, 2017 Reply

  17 Admin ty jom tut prit 🙂 me 15 dhjetor the

  • admin December 18, 2017 Reply

   Sezoni 2 Episodi 1 doli. Na falni per vonesen. Shikim te kendshem

 • Amir December 17, 2017 Reply

  Pershendetje,desha ta dim kur do te nxirni sezonin e dyte .falemnderit

  • admin December 18, 2017 Reply

   Sezoni 2 Episodi 1 doli. Na falni per vonesen. Shikim te kendshem

 • Drilona Zymeri December 17, 2017 Reply

  Hajdi more ma qe 1 jav jam tu ju prit 🙁

  • admin December 18, 2017 Reply

   Sezoni 2 Episodi 1 doli. Na falni per vonesen. Shikim te kendshem

 • Capri December 17, 2017 Reply

  O vlla Esht tu dal sezoni 3,nese nuk do e nxirrni fare sezoni 2 mjafton te na lajmeroni ..

  • admin December 18, 2017 Reply

   Sezoni 2 Episodi 1 doli. Na falni per vonesen. Shikim te kendshem

 • Martin December 17, 2017 Reply

  kur del ??

  • admin December 18, 2017 Reply

   Sezoni 2 Episodi 1 doli. Na falni per vonesen. Shikim te kendshem

 • tanja December 18, 2017 Reply

  Pse nuk perktheni Dexter-in? Une mund t’ju ndihmoj me 4 ose 5 sezone (I perkthej une dhe jua dergoj ne srt) dhe ju perktheni vetem 3 0se 4 sezone. Nese jeni dakord, me shkruani.

  • admin December 18, 2017 Reply

   Pershendetje, me dergoni titrat ne email info@azfilma.al ne facebook ose ne instagram dhe ne merremi me te tjerat. Faleminderit

 • xakja December 19, 2017 Reply

  Pershendetje,
  S’me thoni a jeni dakord me propozimin tim. Une do perkthej Sezonet 1, 2, 3, 4 dhe 5 kurse ju 6, 7 dhe 8. Nese jeni dakord une do ju coj me e-mail serine e pare te sezonit te pare (per nja 2-3 dite) dhe ju do me coni serine e pare te sezonit te gjashte. Keshtu do vazhdojme derisa te perkthehet I gjithi. Me thoni nese jeni dakord qe te filloj nga puna. Ju pershendes. (Mund te me ktheni pergjigje dhe ne e-mail)

  • admin December 19, 2017 Reply

   Pershendetje, ne nuk mund tju sigurojm qe tju dergojm sezonin e gjashte sa here na dergon ti seri. Neqoftese deshiron dergoi titrat e sezonit te pare dhe me kohen do te kalojme tek i gjashti. Faleminderit

 • Kristo December 20, 2017 Reply

  Kur del episodi 3 i sezonit 2?

 • gjigandii ullishtes December 27, 2017 Reply

  kshu vazhdonii se jeni shum mir ,,, ju rujt zoti

 • gysi January 5, 2018 Reply

  kur dalin serite e reja vlla.se ngelem para lap topit

  • gysi January 7, 2018 Reply

   o lalee na ktheni pergj tpakten

 • qaki January 6, 2018 Reply

  a bon me dit a ka sezon te 3 te el chapos

  • admin January 6, 2018 Reply

   Deri tani nuk ka dale akoma nje njoftim qe te konfirmoje sezonin e 3. Por besojme qe po. Faleminderit.

 • Pablo Escobar January 13, 2018 Reply

  “Unë nuk jam njeri i pasur. Jam njeri i varfër që ka para”.

 • qaki January 31, 2018 Reply

  pershendetje deshta tju pys se a jenine dijen se dot kete muaj sezn te tret se qysh niva nga ni shok i im qe veq ish dal dikun tjeter faliminderit

 • qaki March 7, 2018 Reply

  a jeni gati me qit sezonin e 3 se ish dal klm

  • admin March 7, 2018 Reply

   Pershendetje, Sezoni 3 i el chapo nuk ka dale akoma sepse eshte ne xhirim e siper sapo te dali do e hedhim. Faleminderit

 • aliu May 25, 2018 Reply

  a eshet e bazuar ne ngjarje te vertet apo jo

  • admin July 14, 2018 Reply

   Po filmi eshte i bazuar ne jeten e el chapo.

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj