Power (2017)

Power (2017)

Jun. 07, 2014
Vleresimi juaj 10
8.7 290 votes

Krijuesi

Aktoret

Joseph Sikora isTommy Egan
Tommy Egan
Naturi Naughton isTasha St. Patrick
Tasha St. Patrick
50 Cent isKanan
Kanan
Lela Loren isAngela Valdes
Angela Valdes
Charlie Murphy isMarshal Williams
Marshal Williams
Larenz Tate isRashad Tate
Rashad Tate
Adam Huss isJosh Kantos
Josh Kantos

Trajleri i filmit

Pershkrimi

James “Ghost” St. Patrick, nje pronar klubesh i pasur qe i ka te gjitha, qe qendron me eliten Nju Jorkeze dhe aspiron shume lart, jeton nje jete te dyfishte si shperndares droge.

Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
Power (2017)
loading...
Titulli origjinal Power
First air date Jun. 07, 2014
Data e fundit Sep. 03, 2017
Sezonet 4
Episodet 38
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezoni 1 Jun. 07, 2014
2 Sezoni 2 Jun. 06, 2015
10

Filma te ngjashem

Game of Thrones (2011)
How to Get Away with Murder
American Gods (2017)
Jean-Claude Van Johnson (2017)
Taboo (2017)
Narcos (2015)
El Chapo (2017)
Gomorrah (2014)
The End of the F***ing World (2017)

(19) comments

 • Serena October 25, 2017 Reply

  Persh..ju lutem ku mund te gjej pjeset e tjera? Super serial

  • bobi October 26, 2017 Reply

   Pershendetje, Episodet e tjera mund ti gjeni ketu por do dalin shume shpejt sepse jane ne perkthim e siper. Faleminderit

 • Lorik October 30, 2017 Reply

  Kur dalin pjest tjera

  • admin October 31, 2017 Reply

   Pjeset e tjera jane ne perkthim e siper. Do te dalin se shpejti.

 • timtao December 7, 2017 Reply

  jeni shum mrapa me serialet p.sh POWER ka adresa te tjera kan nxjerr episodin e 4 ju ala te 2

  • admin December 8, 2017 Reply

   Pershendetje , Power ka dal komplet sezoni i pare dhe sezonet e tjera jane ne perkthim e siper.

 • Shpati December 22, 2017 Reply

  Pershendetje, kur do del Sezona e 2 ??

  • admin December 23, 2017 Reply

   Shume shpejt, eshte ne perkthim e siper. Faleminderit

 • dk January 19, 2018 Reply

  sezoni 4 ka perfundu ju hala me sezonin 1 jeni ?

  • admin January 19, 2018 Reply

   E dime por perkthimi kerkon kohe. Me kohen do shkojm te sezoni 4. Faleminderit

 • Flleksi February 18, 2018 Reply

  Kur dalin sezonat tjer

  • admin February 18, 2018 Reply

   Jane ne perkthim e siper. Brenda ketij muaji del sezoni 2. Faleminderit

 • asedfasd February 28, 2018 Reply

  e bet legjend kte sezonin 2 keni 6 muaj qe thoni do e nxjerim

 • Biggi March 1, 2018 Reply

  Sezoni 2 do dal apo jo ?

 • Flleksi March 2, 2018 Reply

  Qfar behet me sezonin 2 or lali

 • arif March 4, 2018 Reply

  kurr del sezonin i 2

  • admin March 4, 2018 Reply

   Sapo e nxorrem episodin e pare te sezonit te dyte. Shikim te kendshem.

 • egzona March 10, 2018 Reply

  Shyqyr qe kokni kthy si faqe prap tash e pash a mundeni the100 me qit prej fillimi ju lutem?

 • mario June 10, 2018 Reply

  please sa me shpejt dhe episodet e tjera

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj