The End of the F***ing World (2017)

The End of the F***ing World (2017)

Oct. 24, 2017
Vleresimi juaj 10
7.4 30 votes

Krijuesi

Aktoret

Gemma Whelan isDC Eunice Noon
DC Eunice Noon
Wunmi Mosaku isDC Teri Donoghue
DC Teri Donoghue
Matt King isDC Eddie Onslow
DC Eddie Onslow

Trajleri i filmit

Pershkrimi

James eshte 17 vjec dhe eshte i sigurte qe eshte psikopat. Alyssa, gjithashtu 17, eshte vajza e re qe nuk eshte asnjehere ne humor. Dyshja krijon nje lidhje dhe kalon ne nje komedi te zeze rruges per te gjetur babin e vajzes.

The End of the F***ing World (2017)
The End of the F***ing World (2017)
loading...
Titulli origjinal The End of the F***ing World
First air date Oct. 24, 2017
Data e fundit Oct. 24, 2017
Sezonet 1
Episodet 8
Statusi Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezoni 1 Oct. 24, 2017

Filma te ngjashem

Gomorrah (2014)
Taboo (2017)
Narcos (2015)
El Chapo (2017)
Game of Thrones (2011)
Power (2017)
How to Get Away with Murder

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj