Animuar

Paddington 2 (2017)
10
HD

Paddington 2 (2017)

Ariu Pedington jeton ne Londer ne nje familje shume te lumtur dhe ka shoke shume njerez. Por, jo te gjithe jane aq te drejte e zemermire si ai. ...
Ferdinand (2017)
9.5
HD

Ferdinand (2017)

Pasi Ferdinandi, një dem me zemër të madhe, shihet gabimisht si një bishë të rrezikshme, ai kapet dhe largohet nga shtëpia e tij. I vendosur për ...
Resident Evil: Vendetta (2017)
10
HD

Resident Evil: Vendetta (2017)

Kris Redfilld së bashku me ndihmën e Rebekës dhe Leonit, do të mundohet të ndalojë një trafikant armësh të mos përhapë një virus vdekjeprurës në ...
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
10
HD

The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)

Surly dhe shokët e tij duhet të ndalojnë kryetarin e bashkisë që të mos shkatërrojë shtëpitë e tyre për rrugën e një parku zbavitës jofunksional.
Monster Island (2017)
5.5
HD

Monster Island (2017)

Në një festë shkolle, Lukasi mëson se ai vjen nga një familje përbindëshash. Kurioz për pjesën tjetër të familjes, ai niset për në ishullin e ...
Cars 3
6.4
HD

Cars 3

2017

Cars 3

Vetëtima Mekuin niset në një rrugëtim për t’i provuar një brezi të ri makinash garash që ai është akoma makina më e mirë e garave në botë!
Despicable Me 3 (2017)
8.4
HD

Despicable Me 3 (2017)

Gru dhe gruaja e tij Lucy duhet te ndalojne yllin e viteve 80 Balthazar Bratt qe te pushtoje boten.