Biografi

Final Portrait (2017)
10
HD

Final Portrait (2017)

Një shkrimtar i ri pranon të pozojë për mikun e tij, një piktor të famshëm në krijimin e një portreti. A e prekin konfliktet në punë shoqërinë e tyre?
Kenny (2017)
9
HD

Kenny (2017)

Një portret i hapur dhe i përafërt i lojtarit Keni Daglish – lojtari, burri, e vërteta.
The Founder (2016)
7.9
HD

The Founder (2016)

Nje histori e vertet se si Ray Kroc, nje shites nga Illinois, u takua me Mac dhe Dick McDonald,qe po drejtonin nje beznes hamburgeresh ne 1950 ne ...
Stronger (2017)
10
HD

Stronger (2017)

Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë ...
Crown Heights (2017)
10
HD

Crown Heights (2017)

E bazuar në një histori të vërtetë. Kur Kolin Uorner dënohet padrejtësisht për një vrasje që s’e ka kryer, miku I tij, Karl King, përpiqet me çdo ...
The Glass Castle (2017)
9
HD

The Glass Castle (2017)

Një vajzë e re është rritur në një familje jofunksionale vazhdimisht në arrati nga FBI. Duke jetuar në varfëri me babain i saji të dehur dhe te ...
Birth of the Dragon (2016)
10
HD

Birth of the Dragon (2016)

Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet ’60. I ...
HHhH (2017)
9.5
HD

HHhH (2017)

Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në majën e suksesit. Rezistenca çeke në Londor vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë ...
American Made (2017)
8.6
HD

American Made (2017)

Historia e Vertete e Beri Seal, një pilot amerikan i cili u bë transportues i drogës për CIA-n në vitet 1980 në një operacion klandestin që do të ...